Prána mýtů zbavená 9 – Sociální kontakty a rodinný život

Prána mýtů zbavená Monika Kunovská

Jaké je to žít s normálním člověkem, který se stravuje běžně. Jak probíhá každodenní život. Na co si zvykám nově, co zpátky objevuji a učím se opět vařit. Další díly o práně na mém youtube kanálu: https://www.youtube.com/@monikakunovskaprana5711

Prána, informační imunita a vnitřní integrita

skutečný život Monika Kunovská

Povídání o aktuální situaci, jak zůstat v klidu a také jak v informace v jídle nás ovlivňuji. Jsme celé dny zahlcování různými informacemi a je obtížné si vybrat, co je vlastně správné. Nyní je to o každém z nás, abychom žili svoje životy v pravdě a lásce. Nenechali se ovlivňovat a zůstali sami sebou. K tomu potřebujeme vědět, kdo jsme a mít se rádi, přijímat se takoví jací jsme.

Rozhovor na Cesty k sobě – Zahajujeme nový cyklus bytí

Cesty k sobě

Současná situace nás vede do nového nastavení, ale před tím je nezbytné opustit staré programy, vzorce, které již nejsou v souladu s novou realitou. Můžeme plně projevovat svoji svobodnou vůli a svoji vnitřní sílu. A díky se dostat do vnitřní energetické soběstačnosti.

Svoboda a zodpovědnost vůči sobě je volba každého z nás

Monika Kunovská - Prána​

V současné době jsme závislí na systému, potřebujeme elektrickou energii, potraviny, zdravotní péči, často nám něco, a také farmaceutický průmysl. Není nám to příjemné, protože nejsme ve svobodě, jsme závislí na těchto zdrojích, které neumíme sami vyrobit. Jak na to?

Světelná meditace každé pondělí 21 – 22 hod

světelná meditace

Již třetím rokem pokračujeme v pravidelných světelných meditacích každé pondělí od 21 hodin. Na začátku se krátce naladíme, uvolníme fyzickou, emoční i mentální rovinu a užijeme stav rozšířeného vědomí a čisté bytí v tichu a zároveň v propojenosti s dalšími účastníky. Naše srdce je nejsilnější zářič energie na Zemi a my jej můžeme užívat vědomě pro napojení na sebe ale také na další bytosti a to nejenom na této planetě.