Svoboda a zodpovědnost vůči sobě je volba každého z nás

Publikováno: 28 ledna 2022

Svoboda a zodpovědnost vůči sobě je volba každého z nás

V současné době jsme závislí na systému, potřebujeme elektrickou energii, potraviny, zdravotní péči, často nám něco, a také farmaceutický průmysl. Není nám to příjemné, protože nejsme ve svobodě, jsme závislí na těchto zdrojích, které neumíme sami vyrobit. Jak na to? Je to jednoduché – přišlo mi téma vnitřní energetická soběstačnost.  To že jsem 8 rok na práně a nepotřebuji potravinářský průmysl, možná není úplně pro většinu lidí atraktivní, ale přesto, když začneme velmi vědomě jíst, omezíme stravu na nezbytné množství, a také si vybíráme potraviny, které v sobě mají energii. Začneme pracovat s vnitřní energií, začneme přijímat energii ze slunce nebo cvičit qigong.

Víme, že slunce je na obloze pořád, nejenom když svítí. Stačí ho i vizualizovat. Můžeme ráno načerpat slunce do našeho systému a nebudeme potřebovat tolik fyzické stravy. To nám umožňuje postupně měnit naši vnitřní energetiku, potřeby fyzického těla. Když zoptimalizujeme množství fyzické stravy, tím se zlepší celková kondice fyzického těla, dostaneme se do zdraví. Světelná strava je mnohem efektivnější,  protože přijímáme světlo přímo, nikoli přes fyzickou stravu. Spolu se změnou stravy se kultivuje náš mikrobiom ve střevech a ten potom vysílá jemnější signály do mozku a my mnohem méně reagujeme myšlenkami a emocemi na každodenní starosti.

Čím máme zdravější tělo tím méně potřebujeme zdravotnictví a farmaceutický průmysl. A také potřebujeme méně věcí pro sebe, méně nakupujeme. A tím se osvobozujeme od všech průmyslů a celého systému. Dostaneme se do svobody a spokojenosti, jdeme do lásky a štěstí. Jde o uvědomění, jak málo fyzického opravdu potřebujeme.

Když je člověk vnitřně spokojený, když má dostatek energie, dostane se do sebelásky. Zároveň se zjemňuje vibrační úroveň fyzického těla a s tím i energetického systému, otevíráme se intuici, energetická centra se dostávají do harmonie a najednou vnímáme jak tělo pracuje samo, energie proudí, vše se odehrává přirozeně, na přírodní bázi jak bylo tělo stvořeno a to je to nejdůležitější. K tomu směřujeme. Aby tělo fungovalo optimálně, bez jakéhokoli odporu. Když tělo funguje bez odporu, máme uklidněné myšlenky a emoce, protože toho moc nepotřebujeme, po ničem netoužíme, nic neporovnáváme. Vše proudí, přirozeně.  A najednou tělo nepotřebuje mnoho fyzické stravy nebo žádnou, vše načerpává z okolí – volnou energii, pránu. Celý systém se dostává do harmonie a rovnováhy, tím jsme ve stavu vnitřní spokojenosti a vnitřního štěstí A jsme suverénní bytost s otevřeným srdcem i vnitřními smysly, chodí nám ty správné intuitivní podněty, co je pro nás nejlepší. A když jsme v sebelásce a následujeme intuici, můžeme zároveň pomáhat ostatním, protože jsme vnitřně pevní, silní a samostatní. Začneme spolupracovat, potkávat se se stejně silnými lidmi nebo lidmi, kteří potřebují pomoci. Vše začne fungovat v dokonalém provedení, jak lidstvo bylo stvořeno. V klidu a harmonii, sebelásce a lásce k ostatním.

A o tom budu mluvit o víkendu. Jak to vše udělat.

Prána není pouze o výživě a o celkovém osvobození se. V sobotu o práně a v neděli o vnitřním energetickém systém, jak ho nastartovat, protože je to paralelní proces.

Jak uklidňovat myšlenky, emoce, začít být nezávislý na systému, jak se energeticky doplňovat, pracovat s vnitřní energií, aby se všechno o čem jsem mluvila rozběhlo jako přirozený proces.

Takže vás zvu na oba dny, ale můžete absolvovat pouze sobotu o práně nebo pouze neděli o energiích.

Líbí se vám co děláme?
Sdílejte a řekněte o nás i ostatním.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.