O mně

jmenuji se Monika Kunovská a konečně žiji, jak je mi přirozené. Celých 45 let jsem byla přesvědčená, že se bez jídla žít nedá. Když jsem byla malá, tak to prý byl boj, nechtěla jsem vůbec jíst a ve školce si na mne pořád stěžovali. Byla jsem ale dítě a podlehla nátlaku a zažitému stereotypu, že bez jídla to nejde. Škoda, musela jsem si potom pár let procházet detoxikačním obdobím, kdy jsem se tohoto návyku zbavovala. Ale zvládla jsem to a žiji tak, jak je pro mne přirozené – bez jídla. Při této cestě jsem se naučila přijímat energie, pracovat se svými myšlenkami, emocemi i celým energetickým systémem. Postupně jsem si začala uvědomovat, jaké máme úžasné a neomezené možnosti i schopnosti.

I přesto, že každý z nás je jedinečný, jsme propojeni ve společném kolektivním vědomí.  Máme neomezené možnosti a naše myšlenky určují nejenom naši „budoucnost“ ale také „budoucnost“ celého lidstva. Zní to vznešeně, ale každý z nás by měl přispět co nejvíce, protože naše myšlenky, naše energie a naladění ovlivňují nejenom nás, ale lidi kolem nás a v jednotě celé lidstvo.

Cílem mých seminářů je učit lidi důvěřovat svoji intuici, vnímat energie,  komunikovat s okolní přírodou, prociťovat svoje vlastní intimní vjemy, vzruchy v naší nervové soustavě, zjemňovat svoje vibrace a uvědomovat si energie v nás i kolem nás.

Každý z nás prožívá různé situace, při kterých vznikají myšlenky a emoce.  Ty se projevují v celém energetickém systému. Při dlouhodobé zátěži  se napětí přemění na bloky ve fyzickém, mentálním nebo emocionálním těle. Při seminářích se budeme učit rozpoznávat tato místa a bloky a budeme se učit je uvolňovat a rozpouštět.  Nemoc vnímám jako důsledek těchto bloků. Nestačí jít k lékaři nebo léčiteli a pasivně přijímat léky nebo terapii. Každý z nás by měl být odpovědný za svůj energetický systém a předcházet vzniku nemocí každodenní prací se svou energií. Tím může odstranit bloky a posílit ty části těla, ve kterých se nedostatek energie projevuje. Pokud odstraníme příčinu, důsledek – nemoc nevzniká.

Moje cesta

První vnímání energií jsem prožila na tantrických víkendech a začala se tímto tématem více zabývat. Na tyto zkušenosti navázalo několikaleté studium energetického léčení, při kterém jsem začala rozpoznávat energie nejenom ve fyzickém těle, ale i v dalších jemnohmotných tělech. Na začátku studia jsem začala pravidelně meditovat hodinu denně. Za zásadní považuji navázání komunikace s elementály nejprve stromů, květin a ostatních rostlin. Na to navazovalo otevření komunikace se zvířaty a minerální říší. Velmi mne baví číst knížky z různých oborů, od esoterických témat po kvantovou fyziku, ve kterých nacházím odpovědi na svoje otázky.

První zkušenost s pránou přišla koncem roku 2011 při meditaci, kdy jsem vnímala  lehké vibrace a proudění energie v celém těle.  Hned na začátku r. 2012 jsem dva týdny lyžovala  v Itálii bez jakékoli potřeby jídla a chuti na něj.  První příjemná zkušenost prázdného a lehkého těla, spousty energie a zostřených smyslů.  V červnu přijela Jasmuheen a  po její přednášce uzrálo rozhodnutí, že přestanu jíst fyzickou stravu. Měla jsem za sebou tři roky vegetariánství, půl roku vitariánství a naivně se domnívala, že jsem připravena. Během tří dnů jsem zjistila, že to tak jednoduché není. Ego je velký bojovník a jeho zbraně jsou velmi přesvědčivé. Takže nezbývalo, než jít pomalou cestou postupného snižování objemu jídla a také vyřazování potravin, které mi postupně přestaly chutnat.

Velký zlom nastal, když jsem začala v březnu 2013 pravidelně běhat a absolvovala kurz Qigongu. Jak to tak bývá – „náhodou“ v jednom měsíci. Až do podzimu jsem si neuvědomovala, jak pravidelné běhání a zapojování cviků Qigongu do každodenního programu mění moje fyzické, mentální i emocionální nastavení. Rok 2014 byl ve znamení obtížného přesvědčování mých nejbližších, že jsem se nezbláznila, že opravdu bez jídla nezemřu a že je mi fajn.  V okamžiku, kdy jsem vše přijala v sobě, přijalo to i okolí.
Největší problém nastal, když jsem zjistila, že fyzické tělo již jídlo nepotřebuje, ale ego zapojilo všechny páky v emočním těle a objevily se velké chutě. Na raw food jsem musela na pár měsíců zapomenout.  Ale konec již znáte.  Přelom roku 2014/2015 a pár dnů ve tmě dokonaly dlouhodobé úsilí a mé tělo se ve všech aspektech přeladilo na pránickou stravu.

Tím došlo v mém životě k velkým změnám. Odešla jsem z komerční sféry. Začala jsem se zabývat Chinese Image Medicine a Qigongem profesionálně a je úžasné vnímat hluboké posuny a procesy, které stále probíhají.

Osobní konzultace

Osobní konzultace s ošetřením pomocí Chinese Image Medicine

Praha 2, Studio Dayal, Vyšehradská 43,

Praha 5, Lidečská 137/3, Praha 5

Jihlava, Husova 11

Na osobní konzultaci je možné se objednat pomocí mailu zc.aksvonukakinomobfsctd@akinom nebo sms na tel. 733 580 776.  Konzultace trvá 1 – 1,5 hodinu.

V současné době probíhají konzultace také online prostřednictvím whatsapp, messenger nebo skype.

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.