Akce & Události

Každý z nás jde svoji jedinečnou cestou k poznání sama sebe. Na této cestě je dobré se vzájemně podporovat, inspirovat a sdílet svoje zkušenosti.
Zde jsou pro vás připravené nové semináře jak pobytové, tak i online ve formě webinářů. Hlavním tématem jsou harmonizační dlouhodobé programy, ke kterým se můžete připojit kdykoli a v rámci členství budete mít k dispozici všechny materiály až do konce programu. V sekci ke stažení jsou uloženy meditace, nedávné semináře a máte možnost je absolvovat ze záznamu. Též zde naleznete nabídku nejrůznějších společných setkání a cvičení.

Online Webináře

Nejnovější informace, cvičení, meditace v pohodlí domova.
Webináře vznikly v reakci na aktuální situaci a dávají příležitost k setkávání, cvičení, různým praxím i výuce online. Poskytují možnost lidem z různých míst v České republice, Evropě i jinde sledovat výuku, cvičit a rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti v pohodlí svého domova. Je možné se jich účastnit online nebo vše shlédnout ze záznamu, uloženém na YouTube kanálu Monika Kunovská. Také je možné koupit záznamy proběhlých webinářů v sekci Ke stažení.
Monika Kunovská - Webináře
Monika Kunovská - Semináře

Semináře

Vzájemné setkání nás obohacuje, vzájemná podpora povzbuzuje.
Pro rok 2023 jsem si připravila více seminářů zaměřených na různá témata. Harmonizaci, pránu, ale také na uvědomění si vnitřní síly a potenciálu sebeléčení. V současných energiích vstupujeme do doby, kdy se nám rozvíjejí, resp. vracejí zpět naše schopnosti. Máte možnost si vybrat z nabídky pránických pobytů, kratších meditativních akcí a také seminářů zaměřených na rozvoj naší vnitřní energie, vnitřních smyslů a svého potenciálu. Ale bez energie to nejde – proto jsem opět připravila 12titýdenní jarní harmonizační program s cvičením Qigongu, otevírání vnitřních smyslů a webinář, kde budeme mluvit o všem novém, co se odehrává…
Cílem je poznat více sama sebe skrze uvědomění, zaměření na sebe a své schopnosti, zpracování témat, která se v průběhu posledních měsíců objevily. Více v popisu jednotlivých seminářů.

Dlouhodobé programy

Pro trvalé a hluboké změny v našich životech.
Harmonie, klid, vědomí jsou hlavními tématy dlouhodobých programů. Jsou zaměřené na komplexní a trvalé změny v našich životech. Programy jsou kombinovány z webinářů, přinášejících informace, naladění; cvičení zaměřené na posilování energie v nás i kolem nás; praxe vnitřních smyslů, práce s vnitřním energetickým systémem ale i potenciálem; meditačními a dechovými technikami ke zklidnění a regeneraci. Vše ve vzájemné a vyvážené každodenní praxi. Jednotlivé lekce jsou uloženy a je možné se k nim vrátit po celou dobu každého programu.
Monika Kunovská - Dlouhodobé programy
Monika Kunovská - Ke stažení

Ke stažení

Vše, co jste nestihli, je bezpečně uložené a můžete se k tomu kdykoli vrátit.
Záznamy seminářů a meditací ke stažení (místo Produkty ke stažení).
Zde si můžete zakoupit záznamy seminářů a meditační praxe, které již proběhly a zatím není naplánováno opakování. Postupně budou doplňovány záznamy všech seminářů, které jsou naplánovány i na letošní rok.
V přípravě je Pránická kuchařka ve formě e-booku.

Cvičení

Při společném cvičení jde vše snadněji
Zhong Yuan Qigong (čchi-kung) je tisíce let stará technika práce s energií. Pravidelné cvičení Qigongu pomáhá doplnit energii do našeho energetického systému a uzdravit naše fyzická těla. Postupně nás vede k hlubokému vnitřnímu klidu, propojení s vnitřní moudrostí i s vesmírnými zákonitostmi. Qigong není pouze práce s energií, ale také komplexně rozvíjí životní filozofii a chápání světa kolem nás.
S ohledem na současnou situaci bude zatím vše pokračovat v online veřejné verzi – cvičení Qigongu (každé pondělí od 19 do 20.30 hod) a Otevíráním vnitřních smyslů (každou středu od 19 do 20 hodin) od 31. 1. do 12. 3. na mém youtube kanálu https://www.youtube.com/…39w.
Od 13. 3. do 5. 6. bude cvičení součástí Jarního harmonizačního programu. Program bude zahájen 13. 3. nedělním večerním webinářem. Cvičení Qigongu bude každé pondělí od 19 do 20.30 hodin a navážeme na něj Světelnou meditací od 21 hodin. Praxe Otevírání vnitřních smyslů bude opět každou středu od 19 do 20 hodin. Další témata o harmonii, transformaci, nových energiích, informace, které přijdou a také o aktuální situaci budou vždy každou druhou neděli od 20 hodin. Harmonizační programu ukončíme 5. 6. závěrečným webinářem.
Monika Kunovská - Cvičení
Monika Kunovská - Setkání

Setkání

Osobní setkání, sdílení a vzájemné objetí je nenahraditelné
Často nám v životě chybí podobně ladění lidé, se kterými si můžeme povídat o tom, co nás zajímá, co jsme prožili nebo aktuálně žijeme. Je příjemné se potkat, obejmout a vzájemně se poslouchat. Pravidelná setkání nad různými tématy prány, energie, harmonie. Při setkání vznikají spontánně témata, o kterých si povídáme, sdílíme informace i svoje zážitky.