Akce & Události

Každý z nás jde svoji jedinečnou cestou k poznání sama sebe. Na této cestě je dobré se vzájemně podporovat, inspirovat a sdílet svoje zkušenosti.

Zde jsou pro vás připravené nové semináře jak pobytové, tak i online ve formě webinářů. Hlavním tématem jsou harmonizační dlouhodobé programy, ke kterým se můžete připojit kdykoli a v rámci členství budete mít k dispozici všechny materiály až do konce programu. V sekci ke stažení jsou uloženy meditace, nedávné semináře a máte možnost je absolvovat ze záznamu. Též zde naleznete nabídku nejrůznějších společných setkání a cvičení.

Online Webináře

Nejnovější informace, cvičení, meditace v pohodlí domova.

Webináře vznikly v reakci na aktuální situaci a dávají příležitost k setkávání, cvičení, různým praxím i výuce online. Poskytují možnost lidem z různých míst v České republice, Evropě i jinde sledovat výuku, cvičit a rozvíjet svoje schopnosti a dovednosti v pohodlí svého domova. Je možné se jich účastnit online nebo vše shlédnout ze záznamu, uloženém na YouTube kanálu Monika Kunovská.  Také je možné koupit záznamy proběhlých webinářů v sekci Ke stažení.

Monika Kunovská - Webináře
Monika Kunovská - Semináře

Semináře

Vzájemné setkání nás obohacuje, vzájemná podpora povzbuzuje.

Jsem optimistka a věřím, že se již v létě bude možné osobně setkávat. Pro rok 2021 jsem připravila zatím dva semináře zaměřené na harmonizaci, poznání sebe sama a také nastartování života ze světla – přechod na pránu. Oba semináře – Harmonizační kemp a 21denní přechod na pránu navazují na on-line aktivity – Harmonizační program a 21 denní přechod online (příprava na přechod).

Cílem je poznat více sama sebe skrze uvědomění, zaměření na sebe a své schopnosti, zpracování témat, která se v průběhu posledních měsíců objevily. Více v popisu jednotlivých seminářů.

Kratší víkendové semináře Vnitřní harmonie budou doplněny dle aktuální situace.

Dlouhodobé programy

Pro trvalé a hluboké změny v našich životech.

Harmonie, klid, vědomí jsou hlavními tématy dlouhodobých programů. Jsou zaměřené na komplexní a trvalé změny v našich životech. Programy jsou kombinovány z webinářů, přinášejících informace, naladění; cvičení zaměřené na posilování energie v nás i kolem nás;  praxe vnitřních smyslů, práce s vnitřním energetickým systémem ale i potenciálem;  meditačními a dechovými technikami ke zklidnění a regeneraci. Vše ve vzájemné a vyvážené každodenní praxi. Jednotlivé lekce jsou uloženy a je možné se k nim vrátit po celou dobu každého programu.

Monika Kunovská - Dlouhodobé programy
Monika Kunovská - Ke stažení

Ke stažení

Vše, co jste nestihli, je bezpečně uložené a můžete se k tomu kdykoli vrátit.

Záznamy seminářů a meditací ke stažení (místo Produkty ke stažení)

Zde si můžete zakoupit záznamy seminářů a meditační praxe, které již proběhly a zatím není naplánováno opakování. Postupně budou doplňovány záznamy všech seminářů, které jsou naplánovány i na letošní rok.

V přípravě je Pránická kuchařka ve formě e-booku.

Cvičení

Při společném cvičení jde vše snadněji

Zhong Yuan Qigong (čchi-kung) je tisíce let stará technika práce s energií. Pravidelné cvičení  Qigongu pomáhá  doplnit energii do našeho energetického systému a uzdravit naše fyzická těla. Postupně nás vede k hlubokému vnitřnímu klidu, propojení s vnitřní moudrostí i s vesmírnými zákonitostmi. Qigong není pouze práce s energií, ale také komplexně rozvíjí životní filozofii a chápání světa kolem nás.

Pravidelná cvičení jsou aktuálně převedena do online formy v rámci dlouhodobého jarního programu.

Monika Kunovská - Cvičení
Monika Kunovská - Setkání

Setkání

Osobní setkání, sdílení a vzájemné objetí je nenahraditelné

Často nám v životě chybí podobně ladění lidé, se kterými si můžeme povídat o tom, co nás zajímá, co jsme prožili nebo aktuálně žijeme. Je příjemné se potkat, obejmout a vzájemně se poslouchat. Pravidelná setkání nad různými tématy prány, energie, harmonie. Při setkání vznikají spontánně témata, o kterých si povídáme, sdílíme informace i svoje zážitky.

Studio Till6 © 2020 - Všechna práva vyhrazena
Made by Till6