Image Medicine

Image Medicine

Moderní léčebná metoda založená na podrobné diagnostice člověka z hlediska fyzické, energetické a informační úrovně, úrovně rovnováhy jin a jang a také úrovně prázdnoty-jednoty. Všechny tyto úrovně jsou propojené a navzájem se ovlivňují. Pokud je člověk zdravý, je celý bioenergetický systém v rovnováze a jednotlivé úrovně jsou v harmonii. Diagnostika i léčení jsou založeny na práci s obrazy, jak název této metody napovídá. Kde je nerovnováha nebo nemoc objevují se obrazy, které lze změnit a uvést organismus, energii nebo informaci do rovnováhy. Součástí je i zharmonizování energetického systému člověka pomocí uvolnění energetických kanálů a bloků v jednotlivých částech těla pomocí aktivace a vyčištění stagnující energie. Diagnostika i metody IM jsou ověřené a používané v Číně již několik tisíc let.Zdraví = žádný obraz, Nerovnováha nebo nemoc = obraz/image. Obrazem může být jak situace z minulosti, dlouhodobé zatížení nebo stresové situace, stagnace nebo „rozbitá“ energie, oslabení orgánů nebo některých systémů, apod. Naše tělo je dokonalý systém a pokud je narušena jeho funkce, začne se to projevovat v různých částech na některých úrovních. Cílem všech metod Image Medicine je diagnostikovat a odstranit příčinu. Každá disharmonie nebo nemoc se projevuje určitými symptomy, ale příčina může být buď na jiném místě ve fyzickém těle, nebo na jiných úrovních. Je velmi důležité provést diagnostiku na všech úrovních a analyzovat celkový obraz člověka, jeho energetického systému i jednotlivých orgánů.  Pokud má naše tělo správné informace a dostatek energie, dochází k regeneraci jednotlivých buněk, orgánů i systémů. Součástí je také rozhovor s klientem a seznámení s jeho životním příběhem, rodinnými a pracovními vztahy. Dále práce na energetické úrovni, protože jakákoli nemoc většinou doprovází stagnace energie v meridiánech. Image Medicine je velmi kreativní obor a každá konzultace je originální a individuální stejně jako každý člověk. Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou formu, která nemá žádné vedlejší účinky.  Metody IM lze kombinovat s jakoukoli další léčbou.

Image medicine 1
Image medicine 1

Image Medicine vychází z původních diagnostických a léčebných metod starověkého čínského lékaře Bian Que. Jedná se o tradiční, tisíci let prověřenou metodu, která je nově upravena na moderní směr léčení, založený na podrobné diagnóze člověka z hlediska fyzické, energetické a informační úrovně, ale také z hlediska harmonie energií jin a jang.

Image medicine 2
Lékař Bian Chue
Image medicine 3
Profesor Xu Mingtang

V současné době je Image Medicine vyučována profesorem Xu Mingtangem v Beijing Medical Research Kundawell Institute v Číně. Institut je léčebným a výzkumným centrem, které poskytuje klientům komplexní péči o zdraví a léčení chronických chorob. V institutu pracuje tým čínských a zahraničních profesorů, tradičních léčitelů, vysoce kvalifikovaných odborníků se znalostí moderní a tradiční čínské medicíny. Jedním z úkolů institutu je integrovat nejlepší způsoby léčby zahrnující starověké i moderní systémy a metody. V současné době je Image Medicine používána ve více jak 50 zemích na světě. Více informací zde: https://kundawell.com/en/

Osobně jsem se k Image Medicine dostala v roce 2013 v Rize při absolvování 4. stupně Zhong Yuan Qigong, se kterým je IM neoddělitelně spjata. Zde jsem byla na prvním semináři IM a zúčastnila se 4. mezinárodní konference Image Medicine. Další seminář spojený s 5. mezinárodní konferencí byl v Bratislavě v r. 2015. Na tomto semináři jsem si potvrdila, že tento směr je velmi efektivní a proto jsem v průběhu minulého roku absolvovala 10tidenní seminář Image Medicine. Na přelomu roku 2016/2017 dokončila základní vzdělání IM v Kundawell Institute a stala se terapeutem 5. stupně.  V letech 2018 a  2019 jsem absolvovala další  měsíční výcviky a nyní jsem terapeutem IM 3. stupně. Metody Image Medicine používám již od r. 2016 v rámci své konzultační činnosti. Jsou vhodné na různé nerovnováhy i nemoci, protože vždy jdeme od odstranění příčiny onemocnění, odblokování a pročištění energie až k léčení symptomů.

Image medicine 4
Image medicine 4
Image medicine 5
Líbí se vám co děláme?
Sdílejte a řekněte o nás i ostatním.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.