Světelná meditace každé pondělí 21 - 22 hod | Monika Kunovská

Světelná meditace každé pondělí 21 – 22 hod

Publikováno: 17 ledna 2022

Světelná meditace každé pondělí 21 – 22 hod

Již třetím rokem pokračujeme v pravidelných světelných meditacích každé pondělí od 21 hodin. Na začátku se krátce naladíme, uvolníme fyzickou, emoční i mentální rovinu a užijeme stav rozšířeného vědomí a čisté bytí v tichu a zároveň v propojenosti s dalšími účastníky. Naše srdce je nejsilnější zářič energie na Zemi a my jej můžeme užívat vědomě pro napojení na sebe ale také na další bytosti a to nejenom na této planetě.

Vím, že hodinová meditace je již pokročilá praktika, ale každý se může připojit na začátku a být s námi pouze do tehdy, dokud je mu to příjemné. Čas v tomto nehraje roli a každé naladění a každý člověk je velmi důležitý.

V dnešní době ze všech stran slyšíme o transformaci, změnách, páté dimenzi. Ano probíhají hluboké změny na všech úrovních a můžeme k tomu přispět svým klidem, vnitřní harmonií a vyzařování lásky a světla.

Všechny meditace jsou dostupné na mém youtube kanálu Monika Kunovská Prána.

Těším se na vás

https://www.youtube.com/channel/UC_8lb14GLDv06ruqTTPB39w

Líbí se vám co děláme?
Sdílejte a řekněte o nás i ostatním.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Další příspěvky

Záznam z besedy 21. 10. 2021 v Praze. Povídali jsme si s živými lidmi o pravdě, lásce, harmonii i práně. Všechny tyto kvality se propojují v našich životech, nelze je porovnat, dát jim důležitost, vše se projevuje každý okamžik. Nelze stanovit, zda j…

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.