Cvičení

Zhong Yuan Qigong (čchi-kung) je tisíce let stará technika práce s energií. Pravidelné cvičení Qigongu pomáhá doplnit energii do našeho energetického systému a uzdravit naše fyzická těla. Postupně nás vede k hlubokému vnitřnímu klidu, propojení s vnitřní moudrostí i s vesmírnými zákonitostmi. Qigong není pouze práce s energií, ale také komplexně rozvíjí životní filozofii a chápání světa kolem nás.
Pravidelná cvičení jsou aktuálně převedena do online formy v rámci dlouhodobého jarního programu. Nové podzimní termíny budou uveřejněny.
Cvičení Qigongu pokračuje od 18. 1. 2023 každou středu od 18 do 20 hodin v Centru Světla, Vyšehradská 43, Praha 2. Cvičit budeme do 14. 6. 2023. Je možné přijít na cvičení bez jakékoli zkušenosti i rezervace. Cena jedné lekce je 200 Kč.
Více informací o pravidelných lekcích a dalších akcí v Centru Světla na www.centrumsvetla.cz.
V online verzi a spolu s Otevíráním vnitřních smyslů bude součástí Jarního harmonizačního programu. Program bude zahájen 5. 3. nedělním večerním webinářem. Cvičení Qigongu bude každou středu od 18 do 20  hodin. Praxe Otevírání vnitřních smyslů bude opět každé pondělí od 19 do 20 hodin a navážeme na ni Světelnou meditací od 21 hodin. Další témata o harmonii, smyslu života,  informace, které přijdou a také o aktuální situaci budou vždy v rámci Jarního harmonizačního programu každou druhou neděli od 20 hodin.  Harmonizační programu ukončíme 31. 5. závěrečným cvičením Qigongu.  Těším se na Vás