108 dnů do harmonie

Jarní dlouhodobý harmonizační program
Harmonie, klid, vědomí jsou hlavními tématy dlouhodobých programů. Jsou zaměřené na komplexní a trvalé změny v našich životech. Programy jsou kombinovány z webinářů, přinášejících informace, naladění; cvičení zaměřené na posilování energie v nás i kolem nás; praxe vnitřních smyslů, práce s vnitřním energetickým systémem ale i potenciálem; meditačními a dechovými technikami ke zklidnění a regeneraci. Vše ve vzájemné a vyvážené každodenní praxi. Jednotlivé lekce jsou uloženy a je možné se k nim vrátit po celou dobu každého programu.

Trvání programu od 14. března 2021 do 15. srpna 2021

Monika Kunovská - dlouhodobí program samostatného cvičení BG3 PNG
Září 2021
PoÚtStČtSoNe
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3

Popis programu

Mnoho z nás vnímáme nespokojenost se svým životem v různých oblastech – zdraví, práce nebo vztahů. Nové transformační energie roku 2021 nám dávají možnost udělat ve svém životě zásadní změny, nejenom ve své realitě, ale také hluboké posuny programů a záznamů ve svém podvědomí. Nestačí ale pouze poslouchat inspirativní videa, je nezbytné pro to něco dělat, dlouhodobě, aby vnitřní změny byly trvalé.

V programu budou kombinovány aktivity – cvičení qigongu, meditace, práce s vnitřní energií, podněty k zamyšlení, psychologické hry i práce na gymballech.

Program bude opět zaměřen na každodenní uvědomění si svých témat a podvědomých programů, které nám brání žít spokojený a klidný život. V kombinaci myšlenky-emoce-pocity zapojujeme svoje tři základní centra mozek-srdce-břicho do prožitků, které formují naše životy. Většina našich prožitků vychází z podvědomí a přes uvědomování si jednotlivostí máme možnost postupně měnit svoje komplexní nastavení a vytvořit si novou realitu – nový život. V přirozeném tempu budeme každý den pracovat se svými myšlenkami, emocemi, zvyky, abychom mohli měnit programy zapsané v podvědomí a v tvůrčích energiích se propojili do svého vědomí. A z pozice vědomí ovládli svoje fyzické tělo, mentální a emoční pole. Vše bude přicházet a dít se v souladu s našimi individuálními potřebami.

Základem bude nedělní webinář od 20 do 22 hod 1x za 14 dnů, kde budeme procházet nová i opakující se témata, která ovlivňují náš každodenní život. Na webinář potom budou navazovat aktivity v dalších dnech, některé delší, některé na pár minut. Budeme pracovat s fyzickým tělem, svoji energií a zapojíme i hlavu, ale „jinak“. Vše bude ukládáno přehledně do jednotlivých dnů a budete si moci  úkoly, cvičení a další formáty udělat ve vašem tempu a čase. Každodenní originální program po dobu 108 dnů (8 webinářů, 32 meditací, 16 cvičení Qigongu, 16 praxí Otevírání vnitřních smyslů, 16 cvičení s gymbollem, 16 poznávacích cvičení a spoustu dalších podnětů).

Vše bude kreativní a bude vytvářeno podle potřeb účastníků programu. Základem budou přenosy přes zoom, která bude možné také shlédnout na youtube. Všechny informace budete mít v členské sekci. Pro všechny účastníky bude vytvořena také whatsappová skupina, ve které si budete moci sdělovat vaše zážitky, sdílet zajímavé postřehy a inspirovat ostatní.

Do programu jsem v letošním roce pozvala další dva hosty – Marcelu Němcovou a Mílu Bukáčka, se kterými se budete potkávat pravidelně. Každý má svoji originální metodu, pomocí které pomáhá lidem vystupovat z komfortní zóny, zpracovávat jednotlivá témata a objevovat sami sebe.
Na harmonizační program bude navazovat Harmonizační kemp –  21. – 29. 8. 2021

Program je interaktivní a přístup k jednotlivým aktivitám bude přes členskou sekci, do které je možné se přihlásit na dobu 30 dnů nebo na celou dobu programu 108 dnů (8 webinářů, 16 cvičení Qigongu, 16 praxí Otevírání vnitřních smyslů, 48 meditací, 16 cvičení s gymbollem, 16 poznávacích cvičení a spoustu dalších podnětů).

Jarní harmonizační program

Trvání programu od 14. března 2021 do 15. srpna 2021

Předplatné jarního program aktuálně není dostupné k zakoupení. Sledujte ale nadále náš web. Předplatné dalšího jarního programu bude s předstihem dostupné zde.
Studio Till6 © 2020 - Všechna práva vyhrazena
Made by Till6