Žít ze světla - 21denní pránický přechod online

22. 10. – 11. 11. 2021

online

21 dnů bez fyzické stravy nebo v režimu vědomého jídla, podle vašeho rozhodnutí. V napojení na pránické pole prožijete jaké je to být v lehkosti a čistotě s minimem jídla nebo bez něj. Na devíti webinářích si řekneme vše o práně, harmonii, přítomnosti, aktivaci vnitřní síly. Jak doplňovat energii pomocí různých cvičení, jak ji neztrácet v každodenním životě. Každý den nová forma přijímání energie, meditace i téma k zamyšlení.

3 000,00 

 /  k dispozici

Individuální cenová nabídka

 
Líbí se vám co děláme?
Sdílejte a řekněte o nás i ostatním.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Popis

22. 10. – 11. 11. 2021

ONLINE

Stále více lidí si uvědomuje omezení díky fyzické stravě. Pojďte si vyzkoušet jaké je to v lehkosti a čistotě bez fyzické stravy. V klidu svého domova, bez nutnosti si brát dovolenou, někam cestovat. Stačí se napojit na pránické pole – můžete kdykoli poslechnout, zapojit se, – informace, otázky odpovědi, cvičení, jak získávat energii, proč nám energie odchází … vše kolem tématu prána, harmonie…. prostřednictvím zoom, youtube a whatsappové skupiny.

9  webinářů (vždy neděle 19-20 hod., úterý a čtvrtek 19-20.30 hod.), na kterých budeme postupně procházet témata spojená s pránickou stravou, prací s energií, aktivací vnitřní síly. Naučíme se jak nabírat energii pomocí různých cviků, ale také jak neztrácet energii. Dotkneme se témat spojených s harmonií, přítomností, vědomým životem, smyslem života, aktivace vnitřní síly.

Součástí přechodu budou i každodenní cvičení, meditace na přijímání energie „jinak“, změnu programů. Budeme v každodenní komunikaci v rámci whatsappové skupiny i pomocí tohoto webu.

Vše bude uloženo na youtube, ze záznamu si můžete kdykoli poslechnout, zacvičit nebo meditovat ve vlastním čase.

Cena: 3 000 Kč/ 120 EUR

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.

Studio Till6 © 2020 - Všechna práva vyhrazena
Made by Till6