Záznam semináře Otevírání vnitřních smyslů | Monika Kunovská

Záznam semináře Otevírání vnitřních smyslů

Jak se propojit sám se sebou, jak využít svoje schopnosti, které jsme dlouhá tisíciletí nepoužívali. Image Medicine je zaměřená na příčiny našich obav, psychických i fyzických nemocí. Používáme image – obrazy, které přijímáme pomocí našich vnitřních smyslů.
8 webinářů a 3 další praxe na ukotvení našeho energetického systému

1 300,00 

Popis

Pokračujme v objevování našich schopností, které jsme již dlouhá tisíciletí nepoužívali. Image Medicine je zaměřená na příčiny našich obav, psychických i fyzických nemocí. Používáme image – obrazy, které přijímáme pomocí našich vnitřních smyslů.
Principy Image Medicine, o které profesor Xu Mingtang říká, že je metoda do každé rodiny a pro každého. Informace o našich vnitřních smyslech, jak je otevírat a používat. Ale jak především praktikovat, praktikovat, praktikovat. Jak pracovat s vnitřní energií a dostat se do svého středu.
V dnešní době jsme zavaleni množstvím slov, ze všech stran. Pojďme se propojit s našim JÁ, uvědomit si svoje vnitřní prostředí.
Více o principech Image Medicine, vnitřních smyslech a struktuře programu jsem objasňovala na otevřené hodině, jejíž záznam můžete shlédnout zde:https://www.youtube.com/watch?v=444sBE-aURc&t=1638s

Po zakoupení celého semináře získáte přístup k 8 hodinám + 3 praxím, celkem 21 hodin, které si můžete poslechnout kdykoli ze záznamu. Na seminář navazuje dalších 8 praxí dostupných na youtube kanálu. Další praxi je možné rozvíjet v rámci harmonizačního programu. Informace o tomto programu najdete v Dlouhodobých programech.

Cena: 1 300 Kč/ 50 EUR

Líbí se vám co děláme?
Sdílejte a řekněte o nás i ostatním.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Související produkty

Podívejte se též na související produkty
Vše o energiích v našem těle

Celodenní seminář online o energiích, energetickém systému našeho těla a propojení s energiemi Země a Vesmíru. Co nám energii odebírá a jak se naučit zůstávat v energetické rovn

2 000,00 

Vše podstatné o práně, o životu ze světla

Seminář je pro všechny, kteří se chtějí dozvědět o práně více. Prána je pro každého a nemusí to být na 100 %, na začátku většinou lidé přechází do modu vědomého jídla a postupně fyzic

2 000,00 

21denní meditační praxe

21 řízených meditací na různá témata. Pomocí meditační praxe získáváme rutinu každodenní meditace a prohlubujeme svoje zklidnění a harmonii.

 

700,00 

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.