Víkendový seminář 2. stupně Qigongu 25. - 26. 2. 2023 | Monika Kunovská

Víkendový seminář 2. stupně Qigongu 25. - 26. 2. 2023

Druhý stupeň Qigongu je zaměřen na uklidnění naší mysli a našich emocí. Pomocí  aktivace středního dantianu – našeho srdce jdeme do hlubokého vnitřního klidu.  Tichý qigong je velmi účinná metoda pro rozvoj svých schopností a to co je báječné – že jej lze cvičit i v průběhu dne při běžných činnostech.

Zhong Yuan Qigong je 7000 let stará čínská technika jak pracovat s energií, která je pro náš šťastný a zdravý život nezbytná. Naučíme se základy práce s energií, vnitřní energetický systém našeho těla. Jak doplňovat energii pomocí jednoduchých cviků, ale také budeme mluvit o tom, co nám energii odebírá. Dotkneme se i principů Image Medicine, která s Qigongem úzce souvisí. Seminář bude také vysílán přes zoom a je možné jej absolvovat online, vč. záznamu.

3 500,00 

Platební možnosti

Popis

Místo konání: Centrum Světla, Vyšehradská 43, Praha 2 (možnost absolvovat i online vč. záznamu, možnost přespat v centru )

V rámci cvičení 1. stupně Qigongu jsme se naučili uvolnění a posílili svoje tělo pomocí práce s energií ve spodním dantianu. Na druhém stupni se věnujeme střednímu dantianu – našemu srdci. Pomocí cviků 2. stupně aktivujeme střední dantian, utišujeme svoje myšlenky a emoce. Vstupujeme do svého vnitřního ticha a získáváme vnitřní štěstí.
O čem to bude:
– opakování principů Zhong Yuan Qigong a cviků 1. stupně
– jak s energií pracovat pomocí jednoduchých, ale velmi efektivních cviků 2. stupně – přípravných cviků, velkého stromu, dýchání tělem.
– jak se ponořit do svého vnitřního ticha a získat vnitřní štěstí
– praxe Qigongu v průběhu dne
– základy Image Medicine, léčebné složky školy
– vhodné pro všechny lidi bez omezení věku i fyzické kondice
Qigong (čchi-kung) – práce s energií (qi) nás vede i k poznání a porozumění sama sebe. Většinu dne naše pozornost směřuje ven a cvičení nám naopak pomáhá propojit se sami se sebou. Při pravidelném cvičení nejprve doplňujeme energii do našeho energetického systému, uzdravujeme svoje fyzické tělo, máme více energii pro každodenní život. Postupně získáváme hluboký vnitřní klid a skrze něj se propojujeme s vnitřní moudrostí, okolním přírodou i celým vesmírem. Qigong není pouze práce s energií, ale také komplexně rozvíjí životní filozofii a chápání světa kolem nás.
Cena kurzu 3 500 Kč/140 EUR. Sleva pro držitele ZTP, studenty, důchodce ve výši 700 Kč.
V případě platby v EUR je možné platit na účet CZ89 0800 0000 0020 5000 7293, BIC: GIBACZPX.
Místo je rezervováno po registraci přes stránky a úhradě zálohy nebo celé ceny kurzu. Pro zájemce o online verzi bude zaslán mailem přístup na zoom.

Typ: Opakující se meeting

Název:
Víkendový seminář 2. stupně Qigongu 25. 26. 2. 2023

Další termín setkání:
No fixed time Meeting

Časová zóna:
Europe/Prague

Líbí se vám co děláme?
Sdílejte a řekněte o nás i ostatním.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Související produkty

Podívejte se též na související produkty
Hormonální jógová terapie se Šárkou 3. 12. 10-18 hod.

Během semináře se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak hravě budete cvičit doma. Celá sestava HJ trvá cca 30 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou

Muzikoterapie s Petrem 9. 12. od 18 hodin v Centru Světla

Zveme vás na muzikoteprapii Petra Litvika, necháme se unést krásnými tóny handpanů a monochordu. Přijďte si užít zvuk, rozvolnit se, nechat se zharmonizovat. Na setkání není nu

PRAXE IMAGE MEDICINE s Monikou , 13. 12. Centrum Světla (i online)

Zveme vás na pravidelnou praxi Image Medicine v úterý 13. 12.. od 18 do 21 hodin,  kterou je také možné absolvovat online a bude z toho pořízen neveřejný záznam.

350,00 

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.