Měsíční podzimní program

Harmonie, klid, vědomí jsou hlavními tématy dlouhodobých programů. Jsou zaměřené na komplexní a trvalé změny v našich životech. Programy jsou kombinovány z webinářů, přinášejících informace, naladění; cvičení zaměřené na posilování energie v nás i kolem nás; praxe vnitřních smyslů, práce s vnitřním energetickým systémem ale i potenciálem; meditačními a dechovými technikami ke zklidnění a regeneraci. Vše ve vzájemné a vyvážené každodenní praxi. Jednotlivé lekce jsou uloženy a je možné se k nim vrátit po celou dobu každého programu.

Zatím je s ohledem na aktuální situaci i tento program online. Věřím, že již v příštím roce bude možné kombinovat online vysílání s praktickým cvičením v Praze.

 

1 111,00 

Napište mi

 
Líbí se vám co děláme?
Sdílejte a řekněte o nás i ostatním.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Popis

Pravidelné aktivity online:

Každodenní úkol, téma či připomenutí harmonie a vědomého prožívání (ve whatsappové skupině)

Pondělí19 – 20.30 hod. cvičení Zhong Yuang Qigong (nabírání a vědomá práce s energií)

21 – 22 hod Světelná meditace (hluboký stav v tichu ve velké skupině lidí, veřejné vysílání přes youtube)

Středa – 19 – 20 hod. praxe Otevírání vnitřních smyslů (otevírání třetího oka a duchovního srdce, vyladění frekvencí těla, zvyšování vibrační úrovně ….)

Neděle (každou druhou) – 20 – 21.30 webinář na aktuální témata (26. 9., 10. 10., 24. 10., 7. 11., 21. 11., 28. 11.)

 

Podzimní harmonizační program je opět zaměřen na práci s energií, cvičení qigongu, rozvíjení naší intuice a vnímání pomocí vnitřních smyslů. Budeme hodně pracovat s naší vnitřní stabilitou, učit se jak otevírat duchovní srdce, jak jej propojovat s myslí, pracovat na pozornosti, jak směřovat vědomě energii v našem těle. Každou druhou neděli bude společný webinář, kde si budeme povídat o aktuálních tématech, zodpovídat dotazy a také probírat více teorie.

Všechny aktivity budou probíhat online. Vysílání bude přes zoom meeting, který bude také streamován na youtube a bude možné se na něj napojit v průběhu vysílání nebo si jej shlédnout ze záznamu. Pro jednodušší komunikaci bude vytvořena nová whatsappová skupina, kam budu zasílat jak praktické úkoly, tak odkazy na zoom a youtube. Jednotlivé úkoly, odkazy na zoom i youtube budou také v kalendáři na webových stránkách v přehledném kalendáři. Ke všem nahrávkám i úkolům budete mít přístup i po ukočení programu do března 2022.

Harmonizační program je možné kombinovat také s 21denním pránickým přechodem online (informace na stránkách), zvýhodněná cena programu + pránického přechodu je 3 999 Kč (devítky jsou základ vesmíru).

V případě platby v EUR je možné platit na účet CZ89 0800 0000 0020 5000 7293, BIC: GIBACZPX.

Cena měsíčního programu je 45 EUR, v případě kombinace s pránickým přechodem je cena 155 EUR.

 

Pokud někdo bude mít zájem o více informací o Zhong Yuan Qigongu, může se zúčastnit víkendového semináře 1. stupně ZYQ 20. – 21. 11. 2021 ve studiu Dayal, Vyšehradská 43, Praha 2. Akce je uveřejněna v sekci Semináře.

Chcete nám něco říct, nebo se na něco zeptat?

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat. Vynasnažíme se odpovědět co nejdříve.

Studio Till6 © 2020 - Všechna práva vyhrazena
Made by Till6