Přeji krásný den
Podzim nám přinesl uklidnění a prostor pro sebe.
Pojďme se potkat a prožít pár hodin či dnů dohromady. Vzájemně se inspirovat a pobýt se sebou i ostatními.

Setkání ve světle s Monikou 9. 11. od 18 hodin

Prána setkání Monika Kunovská
Zveme vás na setkávání se ve Světle - v propojení se sebou, ostatními. Další témata se budou objevovat při společném povídání v reakci na současnou situaci. Volné setkání pro inspiraci a harmonii.
Současná doba nás vede k sobě, pochopení vnitřních procesů směřujících k harmonii. Při setkání s druhými lidmi dochází k hlubšímu pochopení sama sebe v rámci interakce s ostatními.

Vnitřní síla a harmonie - 4denní pobyt 16. - 19. 11. 2023

láska a pravda
Pobyt pro znovuprobuzení své vnitřní síly a harmonie.
Harmonie patří k základním tématům našeho života a vede k vědomému bytí. Vědomé bytí nám umožňuje pozorovat svoje současné nastavení a uvědomit si, co chceme ve svém životě, chování i jednání změnit. Uvědomění si sama sebe vede k přijetí sama sebe a lásce k sobě a tím i uzdravení a spokojenosti. Tím se spojíme se svojí vnitřní silou. A potom si již můžeme užívat štěstí a radost v každém okamžiku svého bytí. A je to!!!

PRAXE IMAGE MEDICINE 23. 11. i online

PRAXE IMAGE MEDICINE  23. 11. i online
Zveme vás na pravidelnou praxi Image Medicine v úterý 23. 11. od 18 do 21 hodin v Centru Světla, kterou je také možné absolvovat online a bude z toho pořízen neveřejný záznam.

Při praxi se zaměříme na diagnostiku a léčebné metody Image Medicine ve dvojicích, aby jste získali zkušenosti a jistotu při používání těchto metod. Praxe je určená pro absolventy kurzů Image Medicine.

Kurz Image Medicine 25.-28. 1. 2024 i online

Image Medicine Praha
Nové energie nám umožňují kvantově měnit naše programy, nastavení, pustit všechna stará přesvědčení. Napojit se na svoji vnitřní moudrost, sílu a potenciál našeho propojeného fyzického a duchovního základu.

Chinese Image Medicine spojuje všechny aspekty a pomocí změny obrazu dochází k nastartování samouzdravujících procesů. Intuice, třetí oko, kundalíní - často zmiňované témata, ale jak je objevit, projevit a začít používat jak pro sebe, tak ve prospěch ostatních. Hodně praxe ve dvojicích pro ověření si svých vhledů.
website youtube facebook instagram 
Email Marketing Powered by MailPoet